eaton-electric.sk

Zákaznické centrum Eaton

OBJEDNÁVKY TOVARU

Telefón: +421 2 4820 4316 - 17
E-mail: ObjednavkySK@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefón: +421 2 4820 4320
E-mail: PodporaSK@eaton.com

ZÁLOŽNÉ ZDROJE – SERVIS

Telefón: +421 2 4820 4324
Telefón: +421 903 795 649
E-mail: UPSInfoSlovakia@eaton.com

SEKRETARIÁT

Telefón: +421 2 4820 4324
E-mail: ElectricSK@eaton.com


Všeobecné obchodné podmienky na predaj tovaru


Slovenská republika

Novinky

 Archív >>


 
 
 
 

27.05.2015  | Nové modely LED núdzových svietidiel EATON lepšie navedú v únikových trasách

Eaton Electric, s.r.o, rozšírila svoj rad LED núdzových svietidiel o nové modely. Hlavnou úlohou núdzového osvetlenia je zaistenie dostatočného osvetlenia priestoru a únikových ciest pre bezpečné vyvedenie osôb zo stavby (objektu... ). Pre správnu funkčnosť núdzového osvetlenia je dôležitý výber kvalitných svietidiel a taktiež pravidelná kontrola funkčnosti podľa normy STN EN62034 a STN EN 50172. Naše svietidlá sú vhodné ako protipanikové osvetlenie ako aj bezpečnostné značky s veľmi dobrou viditeľnosťou použiteľné napr. v priestoroch kancelárskych objektov, nemocníc, pre únikové trasy v hoteloch, reštauráciách, obchodných centrách, v priemyselných stavbách a ďalších.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

20.02.2015  | Nové spínače RS-Titan od Eatonu chránia bezpečie osôb a zariadení

Eaton Electric s.r.o., popredný svetový elektrotechnický výrobca, predstavil bezpečnostné magnetické spínače RS-Titan. Nové dverné spínače sú vybavené jazýčkovými kontaktmi, ktoré zabezpečia okamžité zopnutie. Sú navyše veľmi odolné, vydržia aj tlakové umývanie. Môžu byť použité v celom rade prípadov, ktoré súvisia s monitorovaním bezpečnostných ochrán, dverí, klapiek i krytov. Predstavujú univerzálne riešenie pri zabezpečovaní skladovacích priestorov a priemyselných areálov a súvisiacej ochrane osôb a zariadení.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

03.12.2014  | Nový rad LED núdzových svietidiel EATON NexiTech LED

Autonómna verzia svietidla NexiTech LEDTM prichádza so šikovným riešením automatickej diagnostiky; riadiaca jednotka priebežne kontroluje parametre batérie a pravidelne testuje jej funkčnosť, ako je požadované v norme STN EN 50172.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

Celú brožúru si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

01.12.2014  | Nový softvér Intelligent Power Manager 1.43 zefektívňuje správu napájania v dátových centrách

Spoločnosť Eaton uviedla novú verziu softvéru Intelligent Power Manager1.43, ktorý je kompatibilný a integrovateľný s VMware produktom vCenter Site Recovery Manager (SRM). Vďaka tomu IPM 1.43 umožňuje správcom IT automaticky spúšťať SRM replikáciu dát v prípade alarmu, výpadkov napájania alebo akejkoľvek havárie. Zvyšuje sa tak spoľahlivosť fyzických aj virtuálnych IT systémov. IPM 1.43 zaisťuje kontinuitu prevádzky a obnovu kľúčových procesov spoločností (Business Continuity) v prípade havárie.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

30.11.2014  | Nový Eaton UPS Power Xpert 9395P pre rozsiahlejšie aplikácie ponúka o 10 % vyšší výkon

Spoločnosť Eaton uviedla nový rad UPS Power Xpert 9395P, ktorý vďaka vyššej efektivite a pokročilej správe napájania znižuje celkové náklady (Total Cost of Ownership). UPS tohto radu poskytujú vysoko spoľahlivé a bezpečné napájanie s výkonom 5 GVA. UPS vyhovujú požiadavkám dátových centier, zdravotníckym, finančným a bankovým zariadeniam, priemyselnej prevádzke a aj telekomunikačným aplikáciám. Nová verzia poskytuje napájanie s nižšími nákladmi a vyššou účinnosťou, má o 10 % vyšší výkon a o 18 % nižšie tepelné straty než predchádzajúca verzia.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

Software easy-Soft-Pro ZDARMA

 

Celý leták uvedenej akcie si môžete stiahnuť vo formáte PDF:

 

18.11.2014  | Nové funkcie Eaton rozvádzačov xEnergy – ochrana proti vzniku elektrického oblúku a odolnosť voči zemetraseniu

Spoločnosť Eaton Electric zdokonalila rad nových prvkov univerzálnych nízkonapäťových rozvádzačov xEnergy. Medzi funkčnými vylepšeniami sú napríklad priestorovo úsporná montáž ističov tesne vedľa seba, komponenty pre zvýšenie odolnosti systémov inštalovaných v zónach s rizikom zemetrasení či iných otrasov, alebo možnosť ochrany (krytie) na úrovni IP42. Novinkami sú tiež zdokonalená ochrana proti vzniku elektrického oblúka a široká škála inovácií pre sekcie ovládania motorov (MCC).

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

18.11.2014  | Nový rad fotoelektrických senzorov Eaton E75 / E76 IntelliView pre najnáročnejšie aplikácie

Spoločnosť Eaton Electric uviedla nový rad fotoelektrických senzorov E75 / E76 IntelliView. Sú to prvé typy senzorov so zvýšeným rozsahom detekcie a novou technológiou IntelliView, ktorá umožňuje nastaviť potlačenie pozadia na mieste inštalácie a navyše ponúka rad nových funkcií pri detekcii farby, kontrastu a vyžarovania. Nové senzory E75/E76 majú široké využitie a sú vhodné najmä pre náročné aplikácie vyžadujúce dokonalú presnosť vo veľkom rozsahu vzdialeností aj v ťažkých okolitých podmienkach.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

17.11.2014  | Bezpečnejšie rozvádzače vďaka odpínačom Eaton

Spoločnosť Eaton zameraná na správu napájania teraz ponúka svoje odskúšané prepínače - odpojovače P1 a P3 vo vyhotovení s krytím IP65 a tiež variant s kovovými predlžovacími hriadeľmi, ktoré sú určené pre montáž do rozvádzačov. Projektanti zariadenia majú teraz možnosť zabezpečiť odpojenie záťaže pri prúdoch v rozsahu 25 až 100 A vo vnútri rozvádzača s hĺbkou 600 mm a zabezpečiť tak optimálnu ochranu prevádzkového personálu a zariadenia.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

01.06.2014  | Špecifikácia rozvádzača: Pevné alebo výsuvné vyhotovenie?

Projektanti NN a VN rozvádzačov sa musia rozhodovať medzi pevným a výsuvným vyhotovením prístrojov a tento výber nie je vždy jednoduchý. Aby sa trocha uľahčilo toto dôležité rozhodovanie, pán Dave McCabe z Eaton zväzu elektrotechnikov vyhodnocoval výhody a nevýhody oboch vyhotovení. Bral do úvahy prevádzkové prostredie, v ktorom bude konkrétne zariadenie pracovať.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

01.06.2014  | Softvér Eaton Power Management sa integruje do nových virtualizovaných a konvergovaných platforiem infraštruktúry a ponúka správcom IT ešte viac ovládacích nástrojov

Spoločnosť Eaton pôsobiaca v odbore manažmentu napájania s potešením oznamuje, že v regióne EMEA (Európa, Stredný východ, Afrika) bol uvedený na trh zdokonalený softvér Intelligent Power™ Manager, ktorý dostal množstvo ocenení. Intelligent Power Manager v 1.40 posilňuje integračné schopnosti Eaton do prostredia správy serverov Cisco Unified Computing System™ a správcom IT umožňuje stanoviť priority a predurčiť limity energetickej spotreby pre každý server. Tým sa predlžuje doba zálohovania v prípade výpadku napájania. Softvér sa taktiež integruje do virtualizačnej platformy VMware® vSphere 5.5® a ponúka ešte väčšiu flexibilitu pre malé a stredné dátové centrá a uzly dátovej siete. Intelligent Power™ Manager je prvým typom softvéru, ktorý sa priamo integruje do nového webového klienta VMware.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

29.04.2014  | Nové elektronické motorové spúšťače (EMS) združujú štyri funkcie v jednom zariadení

Nový rad multifunkčných elektronických motorových spúšťačov (EMS) s  integrovanou ochranou motora od spoločnosti Eaton Electric s.r.o., spája štyri funkcie v jednom prístroji: priamy rozbeh (DOL - Direct On Line), spustenie s reverzáciou, ochranu motora a núdzové zastavenie motora. Bezskrutková technológia zapojenia minimalizuje čas spojený s inštaláciou až o 60% a hybridné technológie spínania založené na polovodičoch zvyšujú životnosť EMS až desaťnásobne v porovnaní s klasickými elektromechanickými stýkačmi.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

Eaton Smart Manager xComfort – ovládajte svoju domácnosť pohodlne aj na diaľku


Riadiaca jednotka Smart Manager spoločnosti Eaton umožňuje pohodlné ovládanie domácnosti na diaľku cez smartfón alebo tablet. Bezdrôtový systém elektroinštalácie xComfort, ktorého je Smart Manager súčasťou nevyžaduje žiadne stavebné zásahy v domácnosti. xComfort je komplexný systém, ktorý sa postará o celý váš dom.

 

 

Ovládanie spotrebičov, osvetlenia, regulácia vykurovania i chladenia

 

Smart Manager umožňuje centrálne ovládať osvetlenie a spotrebiče, otvoriť či zatvoriť garážové brány, príjazdovú bránu, vytiahnuť rolety, kontrolovať zabezpečenie domu, nastaviť teplotu a časové rozpätie pre zónovú reguláciu vykurovania/chladenia neobmedzeného počtu miestností a sledovať spotrebu energií (aj v grafoch). Toto všetko zvládnete pomocou diaľkového ovládania alebo manuálneho zadania na telefóne, tablete či smart TV v dome, alebo aj vzdialene cez smartfón, prípadne tablet.

 

 

Zastrašenie zlodejov a informovanie o nečakaných udalostiach

 

V prípade akejkoľvek nepredvídateľnej udalosti je užívateľ informovaný prostredníctvom SMS alebo e - mailom preddefinovanou správou. Softvér umožňuje tiež integráciu IP kamier alebo nastavenie simulovaných scén pre zastrašenie zlodejov v prípade neprítomnosti (náhodné rozsvietenie a zhasínanie svetiel, televízie ...).

 

 

Až 30% úspora nákladov

 

Vďaka vhodnému nastaveniu regulácie vykurovania alebo chladenia je možné ušetriť až 30% nákladov na energie. Smart Manager pomáha optimalizovať aj ďalšie funkcionality ako je ohrev vody, využitie lacnej sadzby energií pre spúšťanie energeticky náročných spotrebičov (pračka, umývačka) alebo osvetlenia pomocou stmievania s maximálnym využitím denného svetla. Režimy vykurovania (denný, nočný a standby - v čase neprítomnosti) tiež optimalizujú energetické výdavky.

 

 

Nenáročná montáž

Montáž bezdrôtovej elektroinštalácie xComfort s riadiacou jednotkou Smart Manager je v porovnaní s klasickou elektroinštaláciou nenáročná na čas. Navyše všetky komponenty spolu komunikujú bezdrôtovo, teda nie je potrebné do steny zasekávať nové káble a nevzniká s tým spojený neporiadok.

 

 

Pre novostavby, rekonštrukcie aj modernizácie obytných domov

 

Smart Manager a celý inteligentný systém je vhodný síce pre novostavby alebo rekonštrukcie obytných domov, ale predovšetkým pre modernizáciu už existujúcich budov. Využitie nájde však aj v komerčných a menších administratívnych budovách, penziónoch alebo hoteloch.

 

 

Eaton xComfort na veľtrhu ForArch 2014

Praktické ukážky systému xComfort a všetky informácie s ním súvisiace získate na 25. medzinárodnom stavebnom veľtrhu ForArch, kde bude Eaton tento systém vystavovať v rámci svojho stánku v hale č. 4. Veľtrh prebehne 16. - 20. 9. 2014 v priestoroch PVA EXPO PRAHA.